Olympiáda z cudzích jazykov

Dňa 18. januára 2016 sa konala olympiáda v nemeckom jazyku. Olympiády sa zúčastnilo 36 žiakov. Boli vytvorené štyri kategórie podľa ročníkov. V jednotlivých kategóriach boli najlepší  títo žiaci. Za prvý ročník Patrik Kopačka z I.C triedy, za druhý ročník Matúš Bozo z II.A, za tretí ročník Filip Korený z III.A a za štvrtý ročník Andrej Škorvánek zo IV.A triedy.

 

Dňa 28. januára 2016 sa konala olympiáda z anglického jazyka. Olympiády sa zúčastnilo 30 žiakov, ktorí boli rozdelení do štyroch kategórií podľa ročníkov. V jednotlivých kategóriách sa najlepšie umiestnili za prvý ročník Martin Broda z I.A triedy, za druhý ročník Matúš Zátek z II.D, za tretí ročník František Polák z II.L a za štvrtý ročník Šimon Golis zo IV.A.

1111

 

Olympiádu zorganizovali za nemecký jazyk p. Damaška, p. Varmusová a p. Čierňavová, za anglický jazyk p. Kuffová, p. Masariková a p. Hrtánková.

Olympiáda mala veľmi dobrú úroveň, o čom svedčia aj vedomosti, ktoré naši žiaci prezentovali. Myslíme si, že majú predpoklad úspešne zmaturovať.

 

Správu vypracoval predseda PK CJ Mgr. Tomáš Damaška

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti