Krajské kolo SOČ

     Dňa 05.04.2016 sa v Spojenej škole v Kysuckom Novom Meste uskutočnilo krajské kolo súťaže Stredoškolská odborná činnosť (SOČ).
     V súťažnom odbore č.14 Učebné pomôcky a didaktické technológie našu školu reprezentovali žiaci Andrej Nekoranec a Adam Luptovec z triedy IV.A s prácou: Návrh a vyhotovenie učebnej pomôcky prezentácie a videa pre CNC sústruh EMCO CONCEPT TURN A250 pre odborný výcvik. Konzultantom práce bola Bc. Silvia Poláková. So svojou prácou obsadili 3. miesto.

1111
V súťažnom odbore 02 Matematika, fyzika našu školu reprezentovali žiaci Matúš Bozo a Dávid Holúbek z triedy II.A s prácou: Človek a jeho zrak. Konzultantom práce bola Mgr. Mária Semanová. So svojou prácou obsadili 5. miesto.
     Koordinátorom, odborným poradcom SOČ a zároveň pedagogickým dozorom na krajskom ako aj na predchádzajúcom oblastnom kole SOČ bol Ing. Anton Freiwald, PhD.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti