Imatrikulácia

Imatrikulácie na SOŠ technickej.
Oslava Dna študentstva na SOŠ technickej.

V pondelok 19. 11. 2018 prežívali nevšedné chvíle žiaci prvého ročníka učebných a študijných odborov SOŠ technickej v Čadci.
V priestoroch školskej jedálne sa konali imatrikulácie žiakov prvého ročníka, ktorí boli pri tejto príležitosti pasovaní za právoplatných členov SOŠ technickej Čadca.
Imatrikulácie otvorila výchovná poradkyňa Mgr. Renáta Kolenová. Prítomných privítal aj riaditeľ školy Ing. František Kajánek, poprial im veľa úspechov v štúdiu a vyjadril presvedčenie, že do školy budú chodiť s radosťou a nie z donútenia. V svojom príhovore taktiež vyzdvihol význam a odkaz sviatku Dňa študentstva, pri príležitosti, ktorého sa imatrikulácie konali.
Žiaci III. A triedy, pod vedením triedneho učiteľa Ing. Jozefa Behúňa, nenechali nič na náhodu a pripravili pre nových spolužiakov pútavý a zaujímavý program.
Po slávnostnom pasovaní zložili prváci imatrikulačný sľub, na základe ktorého sa stali právoplatnými členmi SOŠ technickej Čadca. Tento významný deň im bude pripomínať získaná imatrikulačná listina. Po zložení imatrikulačného sľubu program pokračoval formou zábavných súťaží.
Milí prváci, prajeme Vám, aby ste príjemne strávili študentské roky, na ktoré budete v dobrom spomínať.

ima

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti