Valentínska kvapka krvi

Žiaci SOŠ technickej zareagovali na výzvu a neváhali sa zapojiť do celoslovenskej kampane, ktorú vyhlásil Slovenský Červený kríž na podporu bezpríspevkového darcovstva krvi.
Heslo kampane: „Láska lieči" napomáha chorým ľuďom, ktorí čakajú na uzdravenie.

Dňa 20.02.2020 sme sa zúčastnili Valentínskej kvapky krvi, podali sme pomocnú ruku a našou aktivitou sme pomohli dané heslo šíriť ďalej. Podporou a aktivitou sme prispeli k rozširovaniu darcovstva krvi, ktoré môže rozhodnúť o osude chorého človeka a zachrániť mu život. Naši žiaci neváhali a ich odhodlanie darovať krv, prekonať samého seba, prispieva k výnimočným skutkom a súdržnosti. Sú to : Branislav Liščák, Samuel Jurga a Miroslav Kasman z III. A triedy, Adam Gašperák a Jakub Polák z III. C triedy. Marian Bystrický, Marek Kožák, Stanislav Kopačka a Samuel Jurík zzo IV. B triedy.


Patrí im veľká vďaka.

vkk

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti