Roadshow 2016

     Ocenení v projekte „Roadshow 2016“

      V stredu 22. februára 2017 sa tím študentov Strednej odbornej školy technickej v Čadci pod vedením koordinátorky projektu „Roadshow 2016“ Ing. Adriany Čierňavovej zúčastnil na slávnostnom odovzdávaní cien v priestoroch Zrkadlovej sály Úradu vlády SR. Súťaž Roadshow 2016 bola organizovaná Úradom vlády SR a náš tím “Technici” v zložení: Jozef Vyšlan, Matúš Bozo, Dávid Holúbek a Andrej Kováčik získal 1. miesto s projektom Vybudovanie technického centra v meste Čadca.

     Ceny odovzdávala vedúca služobného úradu Úradu vlády SR Tatiana Janečková a vedúci zastúpenia EK na Slovensku Dušan Chrenek. Vyzdvihli obrovskú snahu žiakov pri tvorbe projektov, veľkú erudovanosť a tvorivosť mladých ľudí. Zároveň zdôraznili dôležitosť pomoci európskych štrukturálnych a investičných fondov a prejavili radosť nad vysokou účasťou žiakov v súťaži.

     Po odovzdaní cien sa p. T. Janečková a pán D. Chrenek spoločne s ostatnými ocenenými stretli na slávnostnom obede, kde diskutovali o problémoch súvisiacich so školstvom a vzdelávaním mladých ľudí. Žiaci si okrem diplomov odniesli aj hodnotné vecné ceny – televízory. Súťaž bola spojená aj s finančným ocenením škôl, ktoré žiaci reprezentovali a náš tím získal pre školu poukážku na nákup tovaru v hodnote desať tisíc eur.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti