Oblastné kolo SOČ

     Dňa 22.03.2017 sa uskutočnilo Oblastné kolo Stredoškolskej odbornej činnosti (SOČ) v Spojenej škole v Kysuckom Novom Meste.

     Našim postupujúcim žiakom sa mimoriadne darilo, keď Marián Cyprich a Dušan Kaderka zo IV.A triedy so svojou prácou „Plošný spoj v elektrotechnike – jeho výroba“ (konzultant Mgr. Milan Polák) obsadili 1. miesto a Ľubomír Kordek, Marián Moravec zo IV.B triedy so svojou prácou „Popis CNC frézovania“ (konzultant Bc. Silvia Poláková, MBA) obsadili 2. miesto. Obe družstvá postúpili do Krajského kola, ktoré sa konalo 04.04.2017 opäť v Spojenej škole v Kysuckom Novom Meste. Vo veľkej konkurencii vo svojom odbore č. 14 – Učebné pomôcky a didaktické technológie spomedzi 15 súťažiacich prác sa Mariánovi Cyprichovi s Dušanom Kaderkom podarilo obsadiť 3. miesto.

Všetkým srdečne gratulujeme.

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti