Letný biatlon

biatlonLetný biatlon na pôde Strednej odbornej školy technickej v Čadci

Stredná odborná škola v Čadci organizuje súťaž v Letnom biatlonu už viac rokov a dňa 26.09.2018 sa konal už deviaty ročník Letného biatlonu.
Jedná sa o súťaž štafiet trojčlenných družstiev so streľbou.
Spoluorganizátorom bol Klub Biatlonu Skalité a Združenie technických športov a činnosti Čadca. Spoluorganizátorov nám robili i dobrovoľní, kvalifikovaní rozhodcovia na jednotlivých častiach preteku. Súťaže sa zúčastnil ako hosť viceprezident Slovenského zväzu biatlonu p. O. Kosztolanyi.
Súťaž v biatlone vychádza z podpisu Rámcovej zmluvy o prihraničnej spolupráci medzi školami, ktoré podpísali Rámcovú zmluvu a sú dve školy z Poľskej republiky, dve školy z Českej republiky a jedna škola zo Slovenskej republiky.
Súťažiaci ukázali výborné športové výkony a vyhrali tí najlepší. Aj keď víťaz je len jeden, nikto nebol sklamaný. Veď ako sa hovorí, nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa.
Tento školský rok vyhrala SOŠDaS Krásno nad Kysucou, na druhom mieste bola SOŠ TŽ Třinec a na treťom mieste sa umiestnila SOŠt Čadca.

biatlon

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti