Imatrikulácie na SOŠ technickej

V piatok 15. 11. 2013 prežívali nevšedné chvíle žiaci prvého ročníka študijných i učebných odborov zo SOŠ technickej Čadca.
V priestoroch školskej jedálne sa konal zápis a“ pasovanie“ žiakov prvého ročníka do študentského stavu.
Prítomných privítal riaditeľ školy Ing. František Kajánek , poprial im veľa úspechov v štúdiu a vyjadril presvedčenie, že do školy budú chodiť s radosťou a nie z donútenia.
 

Žiaci III.C triedy, pod vedením tr. uč. PhDr. Varmusovej nenechali nič na náhodu a pripravili pre mladých spolužiakov množstvo zábavných hier, ktorými si mali vykúpiť vstupenku do študentského stavu.

David Čimbora prečítal 10 pravidiel správania sa študenta strednej školy. Po predstavení každého prváka ich starší spolužiaci prijali za člena cechu stredoškolákov. Tento významný deň im bude pripomínať získaný certifikát stredoškoláka .
Milí prváci , prajeme Vám, aby ste príjemne strávili študentské roky, na ktoré budete v dobrom spomínať.
Mgr. Renáta Kolenová
 

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti